315 625 115

Po – Pá: 7.30 – 15.00 hod

GRAFICKÉ SLUŽBY A FOTOGRAFIE

Součástí naší tiskárny jsou tři moderní grafická pracoviště, která jsou vybavená technologiemi pro zpracování náročnějších zakázek.

Grafické návrhy

Fotografické služby

Předtisková příprava

Grafické návrhy

Nemáte vytvořenou svou grafiku a potřebuje s návrhem pomoci? Naši zkušení grafici vám věnují potřebný čas a vytvoří návrh dle vašeho přání. Svěřte se do našich rukou a nebudete litovat! 

Ke každému zákazníkovi zaujímáme individuální přístup a konzultujeme každou podobu grafického návrhu. Problémem není ani práce s vaším návrhem, který nám předložíte. Samozřejmostí je respektování vašich požadavků a jejich přenesení do podoby návrhu. A co se týká propagace vašich produktů, rádi vám poradíme s nejnovějšími trendy.

Fotografické služby

Pro úspěch nabídky a tvorbu účinné tiskoviny je zapotřebí kvalitních fotografií. Nemáte možnost vlastní fotodokumentace produktu, exteriéru či interiéru, ilustračních fotografií nebo jiných? Ani to není problémem! My vám zajistíme profesionální záběry vhodné pro připravovaný materiál. V dnešní době patří fotografie k jednomu z nejdůležitějších faktorů úspěšného prodeje. A právě díky našim dlouholetým zkušenostem bude váš produkt představen v tom nejlepším světle.  
Zaujala vás tato nabídka? Kontaktujte nás a my vám zašleme ceník služeb. 

Předtisková příprava

Předtisková příprava je zajištěna CTP technologií (CTP AGFA Accento S). Využíváme bezprocesní termální desky Amigo, které jsou šetrné k životnímu prostředí a mají vynikající tiskové vlastnosti. 

ke stažení

Naše grafické studio vám tisková data profesionálně připraví, ale pokud patříte mezi ty, kteří si je vytváří sami, máme pro vás zde připraveno: 

Programové vybavení grafického studia

Kontaktujte nás

Wendy tiskárna logo